Duben 2011

MIKA - Relax, Take It Easy

29. dubna 2011 v 18:06 | Ivik |  Songy

Nikdy sem nebyla šílenej fanoušek nějaký celebrity... ale pomalu se ze mě stává :D xD x). Když on je úžasnej! Všechny jeho písničky!! MILUJU HOOO! xD :))))

Jsem cvok...další nový vzhled

26. dubna 2011 v 20:45 | Ivik |  Článečky
Promiňte, ale já se na to fakt nemohla koukat :D. Prostě jsem ten vzhled MUSELA udělat, chápete?! xD ... no tak nemusela, ale... jsem nadmíru spokojená :) Ještě více, než s tím minulým. Nejsem žádný profík, takže omluvte nějaké chybičky, kdyby se objevily :). Jinak jak se to vůbec líbí vám? Je to lepší, než ten minulý? .. I kdyby nebyl, náchám si ho tu nějakou chvíli :D .. než udělám nový xD...Muzika - Manamana!

26. dubna 2011 v 19:25 | Ivik |  Songy
Jako sorry, ale tohle je nejlepší song, jaký jsem kdy slyšela!.... xD ... fakt! *Magič souhlasí a spokojeně si pobrukuje* .. *i Poirot tomu přichází na chuť..* :)


Muzika dne ... David Guetta

24. dubna 2011 v 8:02 | Ivik |  Songy
Blog mi zas blbne, tak mi nejde změnit píseň v menu...


Demence veřejně

24. dubna 2011 v 7:37 | Ivik |  Fota
Muhehe. Včera sme s Klárou byly venku a dělaly trochu blbosti no.. :D .. chodily po městě a natáčely no :D


Nejlepší jsou spomalené scény xD. Raději ani nepíšu kdo jsem já. I když obě tam děláme děsný blbosti xD.

"Ok" v našem podání :)

22. dubna 2011 v 11:27 | Ivik |  Philosophizing
Em.. pamatujete si tu reklamu na "Ok", co běžela kolem Vánoc? .. muhehe, jo, my jsme ji lehce obměnily ... Já tam nehraju, ale dvě dobré kamarádky :D .. ten den byla sranda.. takových reklam máme víc, ale na nich už sme celkem vidět, takže prd!


inspirace v:


Fotky ze včera

21. dubna 2011 v 10:34 | Ivik |  Fota

Foceno na školním areále


Vpravo moje noha, vlevo Kláry xD

Maxi promiň...

21. dubna 2011 v 10:00 | Ivk |  Songy
Jako Maxi..omlouvám se ti .. ale přecházim na ....> šmoulovééé! xDDD Song pro dnešek *Magič trsá*


Magič

20. dubna 2011 v 20:06 | Ivik |  Philosophizing
Tak často jsem tu psala popis jeho činnosti a vy vlastně ani nevíte, jak takový magič vypadá!
Není všude stejný, to byste měli vědět na úvod :D. Vlastně je to filozof a alchymista (alespoň u mě) a přežívá v mysli člověka. Dlouho jsem ho přemlouvala, aby se mi ukázal. Nejdříve se trochu ostýchal a nervózně přešlapával z místa na místo mnouc si své bíle vousy. Ovšem nakonec se z nás stali nerozluční přátelé. A to tak, že mi dokonce prozradil celou svou minulost...mohu vám říci, neměl ji zrovna růžovou. Je to alchymista, který by pro helium udělal cokoliv na světě; proto již vzplanulo několik chemických laboratoří, skladů a v neposlední řadě stánků prodávajících heliové balonky s dětskými motivy šmoulů a teletabís.
Nejen proto je můj Magič (jeho jméno je stále záhadou; nejen, že používá přezdívku "Magič" pro dodržení svého plného inkognita, ale hlavně ani sám neví, jak se jmenuje) celosvětově hledaný zločinec...-nikdo netuší, že se schovává u mě v hlavě- *Muhehe* -pssst- xD konverzace mezi náma, kdyby ste nepoznali :D. Dost bylo keců, je na čase, abych vám ukázala zarámovanou karikaturu, kterou nakreslil na účtenku z Tesca příslušník policie USA, než ho Magič zabil svým pohledem plným helia. Magič to má pověšené nad postelí a každé ráno u toho chytá svůj první ranní šálek záchvatu smíchu.Pár pařmenů - nejlepší část

20. dubna 2011 v 19:18 | Ivik |  Philosophizing
Na 100% nej film, co sem kdy viděla! *Dokonalost* !! Záchvat smíchu jak prase!
(je zakázané vkládat, tak dávám odkaz)


Helium, helium, helium. Taky ho miluji ^.^

Děkuji týmu blog.cz

19. dubna 2011 v 18:00 | Ivik
Tímto bych chtěla veřejně poděkovat blogu.cz za to, že opravili chybu a lze nastavovat vzhled stránky :). Ještě jednou díky.

Zůstat na blog.cz nebo ne?

18. dubna 2011 v 20:07 | Ivik |  Článečky
Sleduji dění kolem změn na blog.cz a myslím, že nejsem jediná, co k tomu zaujímá negativní postoj. Chápu, že vše nejde udělat najednou...ale už mě to začíná štvát. Kdyby ten vzhled šel nastavit alespoň nějak jednoduše, ale aby vypadal takto?

Mnoho lidí se, jak jsem si všimla, stěhuje na blogspot (nebo jak se to jmenuje :D). Trochu jsem to zkoumala a řeknu vám... je to podobné, ale blog.cz je rozhodně lepší. Hlavně jsem si na něj zvykla, takže odcházet nebudu.

Konečně jsem vytvořila vzhled, co se mi dost líbí a půjde nastavit... ale teď? Nepřichází v úvahu. Nechci patřit mezi ty, co denně posílají na e-mail blogu zprávy typu: "Tak co??? Hodláte s tim už konečně něco dělat?!", ale nemám od toho daleko :D. Už jsem napsala jeden komentář na blog.blog.cz . No, možná je to dobře, pač se alespoň dokopu k učení, ovšem za jakou cenu?! x/ xD

Takže se vás na závěr ptám, jak jste se změnami spokojeni vy, jestli vám na blogu vše funguje a případně, jestli se hodláte někam stěhovat..

Citáty vydolované ze slovníku aneb… blbosti na entou

17. dubna 2011 v 15:43 | Ivik |  Článečky
Taky míváte vy, nebo vaši známí na facebooku citáty slavných osobností, či všelijaká moudra a motta do života? Myslím, že toto je pár dalších vhodných námětů.

1/ Jak už jsem říkal, hrdinství je nebrumlat a vmíchat vodítko na obě nohy. Kapesní Slovník

2/ Užít si válku je jako hnojivo pro nestvůru, poslužte si prosím. Kapesní Slovník

3/ Pošpinění utečence a ulovení manžela má ve školství stejné zastoupení. Kapesní Slovník

4/ Barevné obrázkové přílohy jsou levné osvobození od daní. Kapesní Slovník

5/ Bolest pošťáka je počítat každou korunu. Kapesní Slovník

6/ Podle mého názoru, vymyslet nechutnou zdechlinu ropuchy obecné je zlomek sociální šance. Kapesní Slovník

Takže, který citát bude vaším příštím statusem na facebooku? :D (samozřejmě berte s nadhledem)
Je tu anketa.

Muzika dne 0.8 - Zaufaj Panu już dziś

17. dubna 2011 v 13:28 | Ivik |  Songy
Měla jsem jí tu dýl, pač sem tu nebyla a neměla sem čas, ale i proto, že je moc pěkná :). Dává mi sílu...v tomhle světě je to potřebné :/ :'( ...ach jo, proč ...proooooč... člověk se pak jen trápí.. ale... dobře, že sem tam byla :)

+ Tahle písnička...je v polštině, třeba to má nějakou souvislost... (aktuální farář je z Polska) Třeba to tak opravdu mělo být. Ale je těžké se s tím vyrovnat.

Jak nádherný to víkend

16. dubna 2011 v 20:49 | Ivik |  Philosophizing
Prožila jsem zase jeden nádherný (skoro) víkend. Jsem plná Boha, zážitků a hlavně...setkala sem se s tím člověkem, na kterého jsem tak dlouho čekala... Robert! Díky ti Bože, že se nezměnil :). Neříkám, že náš farář je špatnej nebo něco takovýho, jen je to Robertův přesný opak. Ta introvertnost a tichost už zkrátka potřebovala zpestření :). Mohu vám říct, na takového člověka jen tak nenarazíte. A když, tak si toho važte... tak mne napadá, že je to pravda. To, co se říká.. že člověk si uvědomí, že mu na něčem záleží teprve, až to ztratí. Bohužel. :/. Neuvědomovala jsem si, jakou osobnost to vedle sebe mám. A lituju toho. Ale stejně ty vzpomínky na to, když u nás ještě působil, na různé akce... snad to nikdy nezapomenu. Nechtěla bych. - tenhle článek vám asi absolutně nic neřekne, ale nemám, kam jinam to napsat-. Prostě nemám slov. Tak nádherný den...a pak cesta zpět autem s aktuálním farářem. Jako kopanec do zadku. Jak facka, která tě vrátí do reality. Protože s Robem (Jestli si tohle čte, tak je to...no prostě, raději si to ani nebudu představovat :D. Alespoň by věděl, že mi neni lhostejnej...:D) je to jako v pohádce. Jako v imaginárnim světě. Jako ve snu. Člověk na okamžik zapomene na problémy, směje se jeho vtipům,... úžasné.

Proč takovéhle akce nemůžou trvat déle? Hm?!

Jo, ale možná... co kdyby to mohlo trvat celý život? Ne, žít v imaginárnim světě, to by bylo špatné. Ale žít tak, abych stále cítila Boží přítomnost. Problémy atp. jsou bohužel součástí našeho života, s tím dělat mnoho nepůjde. Ale možná, že když budu víc s Bohem, budu se cítit lépe. Minimálně tak, jako teď. Chce se mi skoro brečet, když tohle píšu. Ach ty krásné chvíle... ty krásné chvíle štěstí v mém životě. Miluji je.

+ Už sem si to říkala dřív, ale pro jistotu ještě jednou:

Třeba je dobře, že odešel. Nemůžeme si ho tu schovávat věčně. Nikdo jiný by ho nepoznal a to by byla ohromná škoda.

+ Takto poznám další lidi z jiné farnosti, kde teď působí. Už nyní si rozumím s jedním, možná i se dvěma :)...

Oranžová - barva pro faráře

13. dubna 2011 v 20:28 | Ivik |  ..na téma
Už několik týdnů jsem nepsala na téma. Vlastně bych nepsala ani teď, kdybych si nevzpomněla na Roberta. Myslela jsem si, že je vše pryč, ale mýlila jsem se.
Barvy - oranžová. Pod tímto pojmem je někde v koutku ukryto jeho jméno, protože oranžovou hluboce nenáviděl. Ač je to kněz, míval na oranžovou vtipné narážky typu: " Oranžová vznikla tak, že když Bůh tvořil barvy, přimotal se tam ďábel a smíchal žlutou s červenou." .. Takto to přímo neřekl ale zkrátka v tomto smyslu. To se mi na něm -mimojiné, také- líbilo. Jednou jsme se ho zeptali: "Proč vlastně nemáte rád oranžovou?". A on odpověděl: "Tak já vám to řeknu. Víte proč?...protože je hnusná." :D Panečku, s ním byla psina. Rozepsala bych se tu dál, o tomto skvělém mladém muži, ale to by už nebylo na téma barvy.

Barvy.. jen to slovo samotné má něco do sebe. Nezdá se vám? Jako by to slovo samotné bylo barevné. Teď mne napadá, už mnohokrát jsem přemýšlela nad tím, jak si barvy představují slepí lidé. Musí to být velmi těžké, žít bez barev a vlastně netušit, co to je. Zkuste to říct sami sobě. Zkuste si to vysvětlit, jako by vaše druhé já v životě barvu nevidělo. Zkuste to. Jak to vyjádříte slovy..."Je to jako hudba přenesená do reality...na to, na co si šáhneš má pomyslnou melodii...do pr*ele má to prostě barvu a hotovo!" .. Jo, takle nějak to dopadlo u mě :D. Buďme rádi, že vidíme, jinak bysme tu na toto téma nemohli psát, jako tu píšeme teď. Nemohli bysme psát, jaké barvy se nám líbí a jaké ne. Nemohli bysme se barevně sladit v oblečení...

...začínám plácat blbosti, nezdá se vám. Raději si přečtěte něco inteligentnějšího třeba v rubrice Filozofování - název je v angličtině.

Muzika dne 0.7 - Who Am I

13. dubna 2011 v 14:26 | Ivik |  Songy
To je tak nádherná písnička... ještě k tomu to video. Je to dost silný :). Prostě nemám slov. To neni píseň včerejšího dne, to je píseň mé víry :).

Otevřu oči a vidím... 2. část

12. dubna 2011 v 17:10 | Ivik |  Literární výplodyZaražen sedím ve svém černém koženém křesle. Co se to děje? Zprvu jsem se snažil přemýšlet nad tím vším, co se dnes událo. A proč vlastně poslouchám věci, co se mi vlastně moc nelíbí…jako třeba metal? Ve třídě jsme snad od sekundy rozděleni na skupinky podle stylu, jakým žijeme. Holky barbie si o přestávkách lakují nehtíky a baví se o nejnovějších trendech. Pak je tam smíšená skupina hip-hopových fanoušků, od kterých můžete v každé větě slyšet "ty vole". Také můžete narazit na skupinku neidentifikovatelných lidí, mezi nimiž se nacházejí šprti, debílkové a mimozemšťani, co se chovaj jako extroverti, ale při tom nikdo pořádně neví, co sou zač. No a nakonec skupina, do které patřím i já. Metalisté. Řetězy u pasu, dlouhé vlasy, ostnaté pásky. Je to divné. Je divné, že mi to nikdy divné nepřipadalo. Vždyť musíme vypadat jako magoři. Co magoři, klauni, heh.

Bez myšlenky..

12. dubna 2011 v 13:49 | Ivik |  Článečky
..bez nápadu.
Ach jo :/. Nějak mě nic nebaví.. chtěla sem psát pokračování povídky. Něco sem napsala, ale je to děs!

Otevřu oči a vidím... 1. část

12. dubna 2011 v 10:06 | Ivik |  Literární výplodyOtevřu oči a vidím…zase ráno. Přes malé okno mého pokoje pronikají paprsky slunce přímo na mou peřinu. Tmavě vymalované stěny dodávají mému světu tu pravou tvář. Černá. Ha, to je moje oblíbená barva. Barva všech barev. Pomalu pohlcuje i to světlo, které se mě snaží vytáhnout z postele.