Květen 2011

Přemýšlím... hem :D

30. května 2011 v 20:38 | Ivik |  Philosophizing
Přemýšlím, že tu poslední dobou nedávám nic inteligentního a dle toho jistě usuzujete, že jsem nějaký béčko. A to teda jako nejsem. Áááá co to zas kecám.

Zajímalo by mě, jak myslí ostatní. Kdybych se někoho zeptala: "Jak přemýšlíš?", podívá se na mne jak na debila, odpoví prosté: "Nevim..." nebo ještě lepší: "Normálně." Na tuhle myšlenku už narazila dřív Klára.

Já osobně když přemýšlím, říkám si to vnitřním hlasem.. jako bych normálně mluvila. Ale to jen, když to přemýšlení vnímám. Víte, jak to myslim.. neřeknu si třeba: "Vidim lampu. Pes čůrá. Je tu hodně lidí. Na stole leží notebook.", od toho je podvědomé vnímání. Nebo když přemýšlím prostě jen tak... nevěnuju tomu pozornost, tak si to taky nepřeříkávám jak debil :D. No to je jedna část otázky, jak se myslí. Ale důležitější bod této otázky zůstává nezodpovězen. Jak? Jak to dělaj, že myslí?...ááá nekecej blbosti a jdi si vypít čaj.(čaj, co sem měla u Katy někdy kolem Vánoc... nebo přímo na Vánoce? Ne to asi ne xD... já už si to nepamatuju..sklerotische)

Zapomenuté fotky

30. května 2011 v 20:11 | Ivik |  Fota
Zjistila jsem, že mám několik fotek, které tak nějak upadly v zapomnění a byla by škoda, aby je nevidělo o pár lidí víc. Některé jsou starší, některé mladší...


Na první fotce vidíte schody u naší radnice. Na druhé je zachycená poměrně nově vybudovaná cesta, ze které by byl nádherný pohled dolů.. kdyby tam nebyla silnice plná aut. No a třetí fotka je upravená na notebooku, je to část naší školy ( její stav stojí za povšimnutí xD) a nádherné nebíčko :).

Hlasování pro Anežku

28. května 2011 v 14:08 | Ivik
Není to otázka života a smrti ani soutěž o nejlepší blog či něco podobného. Je to "soutěž" o nejhezčí miminko v místním deníku.
http://chebsky.denik.cz/miminka/foto-miminka-z-chebskeho-regionu20110527.html

Kdyby ste byli od té dobroty a dali Anežce hlas... budu vám vděčná :).Love my God .. aneb Michael W. Smith

23. května 2011 v 18:51 | Ivik |  Songy
Ach ty jeho písně.. je to skvělý zpěvák. Hlavně ta poslední písnička.. ach! To bude zas můj hit na nějakou dobu :). Fakt síla.

Vzhled

23. května 2011 v 15:42 | Ivik
Asi sem s tim vzhledem dost otravná, co? :D .. když se vžiju do vaší kůže, vlastně skoro pokaždé, co tu jste, tu mám jiný vzhled, takže pomalu ani nemůžete zjistit, zda se jedná o můj blog :D. Chci si konečně udělat nebo dát vzhled, kterej by tu vydržel dýl. Mně osobně by se líbil takovej nějakej obyčejnej, ale aby tam bylo NĚCO. Něco, nějaká "třešnička na dortu", aby to nebylo zas úplně obyčejný. Mám ráda, jak prostorné, tak přiměřeně úzké stránky... kdyby byl nějaký nápad, pište do komentů.. dávám sem anketu.

On paper


Love God


Anežka..

22. května 2011 v 21:37 | Ivik |  Fota
Hlásím novinu :). V pátek se mi narodila ségra :D. Musim uznat, že je nádherná:
Jinak, nevšímejte si vzhledu.. jen tak zkouším, co mě napadne :D .. asi sem dám nakonec zpět ten duhový, který tu byl dřív.

tak nic no

21. května 2011 v 19:42 | Ivik
Tak sem si zkusila nastavit vzhled někym vytvořenej, ale.. prostě ho nechci, ale oddělávat se mi to nechce, tak zejtra xD

Jason Mraz - I'm Yours

21. května 2011 v 12:02 | Ivik |  Songy

(omlouvám se, ale nejde to vložit jako video)

7? Prej že šťastný číslo

18. května 2011 v 21:18 | Ivik |  Philosophizing
Chacha, kdo že to říkal, že sedmička je šťatný číslo?!

Sem fákt štěstím bez sebe. 7! 7! 7!

Na obnovu se přihlásilo jen sedm lidí....!!! Takže akce, na kterou sem se těšila pomalu víc jak na letní prázdniny se nekoná! Zrušeno!!! Chápete to?! Jo?! Já neee xD .. sorry za článek, co vám absolutně nic neřekne, ale já sem v hajzluuuu!

Co zpověď?! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Opravdu se omlouvám lidem, co na tenhle článek klikli kvůli názvu, ale... :-//

Obraz "Návrat ztraceného syna"

16. května 2011 v 17:37 | Ivik |  Fota

...

Zastavte čas.. aneb únik od "Skydanchuka"

16. května 2011 v 16:32 | Ivk |  Článečky
"Zastavte čas, já si sbalim věci a vypadnu", v duchu jsem řvala, mezitím co PAN učitel hrál na kytaru xD.

On totiž nechápe, že to chápu. Myslí si, že když něco zahraju špatně, tak tomu nerozumim. OMIL! (nebombardujte mě komentářema, že tu má být tvrdé "y", je to záměr ;) xDD) Stačilo by jen říct, že to mám hrát např. rychleji. A já to rychleji zahraju. Ne říct:"Tak a teď to zkus rychleji, ...", při tom zapnout metronom a přehrát celou dvoustránkovou variaci s walzem xD. A když toto učitel dělá pokaždé, když něco chce... je to celkem k popukání. V duchu mám většinou záchvat smíchu, nebo jen nadávám..:" Já to chápu tvl!! Přestaň! Stooop!...tak to by stačilo...heej neštvi mě! xDD"... xD

Chodíte do hudebky? Máte taky nějakej zážitek? Pište, pište... směji se velice ráda :D.

Jo a z hodiny, která měla bejt pro vyzkoušení kytarového dua a rozhodnutí o sólu mě a jedný holky dopadlo tak, že duo uznal za neprocvičené (prej to máme cvičit doma a ne tam, tam přijít a zahrát.. xD upozorňuji, že je to duo, které se musí cvičit ve dvou, když každá umí svou pasáž.....dohromady jsme to hrály tak 4x xD), potom zkrátil walz, který má hrát ona, potom zavrhl, že to bude hrát a poslal jí domů. Mě si tam ještě půl hodiny dusil a nakonec jsem odešla s tím, že to hrát nebudu.

Ono vám to možná (kurnik-URČITĚ!) nezní moc vtipně, ale.. xD .. kdyby ste tam byli... xD ..

Každopádně jsem šťastná jako blecha, že tam budu vystupovat jen jednou v kvartetu, pač nejsem zas tak extrovertní. Což můj milý pan učitel asi nepochopí :D.

Co dělat na počítači...?

13. května 2011 v 12:02 | Ivik |  Philosophizing
Právě jsem si umyla vlasy a...sedla k počítači. V tom mne přepadla myšlenka, proč u tý kysny *(Kláry.. xD..)* sakra sem. Od tý doby, co sem si zrušila facebook pomalu zjišťuji, že kromě něho na internetu není, co dělat. A to je celkem drsný vzhledem k tomu, že je krávokniha taková blbost. Hry nehraju... ano, pozor, mám blog. A to je už jediné, kam na internetu chodím. Zapnu internet a už to jede.. zadám jen "pre" + enter a jsem na svý stránce. Projedu, jetli mi nepřibyl komentář, kouknu, kolik tu dnes bylo či je lidí a pak jdu prohlížet blogy kamarádek. Ze zoufalství potom prohlížím i blogy s grafikou či jen tak "brouzdám" mezi většinou nanicovatými blogy, protože něčím smysluplnným si nechci zatěžovat hlavu.... hm, takže vlastně já zrušit svůj blog, nemusim mít notebook. Blog je taky vlastně taková závislost, jenže mnohem bezpečnější, než krávokniha.

Je strašné, na kolika nepotřebných věcech jseme nevědomě zavislí...Tvůj život..

12. května 2011 v 11:37 | Ivik |  Philosophizing

(nenašla jsem autora obrázku)

Tento obrázek mne zaujal. Velice mne zaujal. Proč? ... necítíte z toho tu sílu? Tu moc a lásku v jednom? Něco na tom bude, ne?

Nejdřív jsem si řekla, že každý si (dle obrázku) musí držet život ve svých rukou... atd.

Ale. Stačí tomuto obrázku věnovat dalších 10 sekund a uvidíte.. strom opravdu představuje váš život. Kmen, to je hlavní opěrný bod vašeho života, koruna je to, co jste za celý život dokázali a kořeny.. ty jsou zapuštěny v Bohu. Neboť ruce, které vidíte, nejsou jen tak ledajaké. Z mého pohledu představují Boží, Kristovy ruce. Ruce, dlaně, ze kterých cítíte tu oporu, lásku, věrnost, obětavost, sílu,... když sem svěříte svou duši, svůj život, můžete si být jisti, že bude "ve správných rukách".

Málo nebo hodně...

12. května 2011 v 11:07 | Ivik |  Literární výplody
Málo lásky,
málo odvahy,
málo radosti,
málo pokory,
málo síly,
málo touhy,
málo důvěry,
málo obětavosti,
málo tichosti,
málo zamyšlení,
hodně pláče,
hodně smutku,
hodně nenávisti,
hodně chamtivosti,
hodně křiku,
hodně strachu,
hodně lenosti,
hodně nevěřícnosti,
hodně nerozvážnosti.

Hodně slov a málo činů,
kdo že nese tuto vinu?

Co jsem/jsme to zač...

8. května 2011 v 21:40 | Ivik |  Philosophizing
Najednou mi připadá všechno tak povrchní. Záleží nám na věcech, které jsou tak nepodstatné. A při tom můj život by měl směřovat k Ježíši. Co je v mém životě důležitější, než Bůh? Když se zamyslím, vlastně skoro všechno. A lituji toho! Chtěla bych, aby můj život, byl cestou, na které se nechám za ruku vést Kristem...Cestou, na jejímž konci ho obejmu a neopustím. Bože, ať se stane to, co chceš ty. Ne, co chci já. Protože jen ty víš, co je pro mne nejlepší. Vím, že můj život není ve špatných rukou. Kéž tě nepřestanu milovat.

Love Jesus!

Čumim jak péro z prochcanýho gauče

8. května 2011 v 14:31 | Ivik |  Článečky
Ne, to neni možný...

Klára je ve fotomaratonu první ! První z 38 !!!!! Juchuuuu!!! Já sem dvanáctá, ale v kategorii "ohrožená příroda" jsem první!!

S touhle fotkou:Nekopírujte prosím...

Facebook? Ne, děkuji.

8. května 2011 v 12:53 | Ivik |  Článečky


Vypadalo to jako dobrý nápad, ale začíná se to hroutit. Sice po psychickém i fyzickém (xD) napadání mladých dívek, co psaly T@Qhl€, úroveň této sociální sítě stoupla, ale nyní opět padá dolu. Možná si to většina z nás ani neuvědomuje, ale člověk přijde ze školy domů, ví, že další den píše z dějepisu, i přes to ihned zapíná svůj notebook či PC. Převlíkne se z oblečení ze školy a už najíždí kurzorem na "internet". A co takový člověk udělá jako první? www.facebook.com. "Jé! 2 nové vzkazy! Někdo si na mě vzpomněl!" .. Hovno, to jsou skupiny, co akorát spamujou - k ničemu jinýmu to neni. Nevadí, heleme se, 1 nová žádost o přátelství. "Jů, to se asi někomu líbim. Bude to hezoun..?" .. Ne, je to o čtyři roky mladší holka, co mě jednou potkala na chodbě. Pěkný. Tak alespoň, co je nového... Hm, 3 pozvání na poker, 2 na farmville a 2 "to se mi líbí" na můj stav. Potom člověk projede celou stránku statusů typu "Jdu se vyčvachtat..za 20 min jsem zpět", "Dneska bil supr den, že Michaela Ťuťu Peťánkova, Pawlínka Zaláskowaná a Ivka Bonbónková ? :D :P " nebo "Odpusť mi tooo :-((((( ! Pls!!!! :-(((((((( Mtmmmmmmmr!!!!!!! :'-(((((( !!!!!!!! ".
Tím by vlastně vaše úloha měla skončit, ale na co facebook vypínat, když se tam kdykoliv může objevit novej drb?! Tak zůstává facebook zapnut i s 30 dalšími "práteli", co jsou online z toho steného důvodu.
A kdyby tam alespoň bylo nějaké soukromí. I když si myslíte, jak nejste chráněni, když si dáte při zveřejnění něčeho: "pouze přátelé", cokoliv na facebook krávoknihu vložíte, stává se majetkem celého facebook.com.

Ne, takhle to nejde. Aby byl lidský tvor !závislý! na sociální síti... NO CO TO JE? Neměli bychom žít v realitě? Řekněte mi, kdo z vás má všechny přátele na facebooku v životě za opravdové přátele? S kolika jste naživo promluvili víc než jednu větu? Kolik vám pomohlo v nouzi (kromě "to se mi líbí" u vašeho stavu) ?... Lidi zamyslete se! Venku je tak krásně a vy tvrdnete u krávoknihy a blogu.cz !!

Ps: Tím, že si v osm místo facebooku pustíte Superstar, toho moc nevylepšíte ;).

Fotomaraton

8. května 2011 v 11:55 | Ivik |  Fota
Jak se již Klára zmínila, Katy, já a ona jsme se zúčastnily fotomaratonu. Byl to můj první, takže nová zkušenost. Nejlepší na celém dnu podle mne byl mega langoš. Mňááááám! xD .. Mohla sem si koupit "trdelník", kterej zbožňuju, ale už mi to bylo trapný, protože ani jedna z holek nejedla, jenom já sem takovej žrout xD. A stále hubená jak vyžle :] :D. No, trochu jsem odbočila od toho, co sem semka chtěla napsat. Em, asi takto. Moje fotky stojí za úplný ... . Jen Klára měla celkem povedený. Témata byla:

1) Máj, lásky čas
2) Ohrožená příroda
3) Rytmus
4) Odlesky, odrazy, zrcadlení
5) Stáří
6) Něco ze "Dne pro město"
7) Co se mi dnes líbilo a nevešlo se do žádných z témat

Pro pochopení, ty mňamky se prodávaly na akci Den pro město, ne pro nějakej "blbej" fotomaraton (i když na tu akci by asi nikdo nepřišel, kdyby to fotografové nedostali jako jedno z témat :D.
Moje jediná povedenější fotka je na to volné téma:
Do světa přírody

5. května 2011 v 19:35 | Ivik |  Fota
Na to, že ráno byly -2°C, je venku nádherně. Takže cestou ze školy jsem se neubránila pár fotečkám. Dávám sem jen dvě, protože ty ostatní stojí za...

Spolehlivost České pošty

4. května 2011 v 17:31 | Ivik |  Literární výplody
Tento výplod z mé literárně orientované strany mozku by se měl řadit do skupiny "fejetony". Nevím, zdali tomu tak je, ale každopádně vám ho tu dávám k přečtení... :